SALSA UN BAČATA

SALSA UN BAČATA

Salsa – tā ir sociāla deja, kuras izpildīšanai nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Vienīgais, kas ir nepieciešams salsas apgūšanai, ir ritmiska un ugunīga Latīņamerikas mūzika. Salsa ir pāru deja un to bieži dēvē par flirta deju, taču apmācību laikā notiek partneru maiņa, kas dod iespēju uzsākt nodarbības vienam un atrast sev pāri jau uz vietas.

Jutekliskā un romantiskā deja bačata – tā ir ķermeņa plastikas izpaušana kontaktā ar partneri. Bačatai horeogrāfija ir vieglāka nekā salsai, jo tajā ir mazāk figūru, toties lielāka uzmanība tiek pievērsta kājām un gurnu kustībai ritmā ar partneri. Bačatas atšķirīgā iezīme ir pāra tuvība un gremdēšanās Latīņamerikas mūzikas kaislīgajos motīvos.

PEDAGOGS:

Mārtiņš Jansons

PIEREDZE:

Mārtiņš no agra vecuma nodarbojās ar sporta dejām, bet pirms 10 gadiem nolēma nomainīt sportu uz sociālajām dejām. Šobrīd Mārtiņš ir profesionāls salsas un bačatas horeogrāfs Latvijā un citās Eiropas valstīs.

APBALVOJUMI:

Rīgā Mārtiņš ir sevi apliecinājis kā vienu no vadošajiem salsas un bačatas horeogrāfiem – viņš regulāri piedalās dažādās šova programmās un aktīvi darbojas Latīņamerikas mūzikas Eiropas valstīs popularizēšanā.

NODARBĪBU LAIKI UN CENAS

URBAN SALSA IESĀCĒJIEM (BEGINNERS)

pirmdiena 19:00 – 20:00

URBAN SALSA 2. LĪMENIS (IMPROVERS PLUS)

pirmdiena 20:00 – 21:00

BAČATA IESĀCĒJIEM (BEGINNERS)

ceturtdiena 19:00 – 20:00

BAČATA 2. LĪMENIS (IMPROVERS)

ceturdiena 20:00 – 21:00

BAČATA 3. LĪMENIS (INTERMEDIATE)

pirmdiena 20:00 – 21:00

ABONEMENTU CENAS

1 nodarbība: 10€
4 nodarbības mēnesī: 35€
8 nodarbības mēnesī: 60€
12 nodarbības mēnesī: 75€