PRO-AM

PRO-AM

Šī novirziena īpašā iezīme ir individuāla pieeja klienta prasībām un ambīcijām, bet nodarbību laikā māceklis stāv pārī ar profesionālu treneri, kas ļauj paātrināt apmācību procesu un dod iespēju sasniegt augstu līmeni sporta dejās.

Novirziens PRO-AM ir paredzēts pieaugušai auditorijai un piedāvā ne tikai nodarbības, bet arī dalību sacensībās visā pasaulē. Sasniedzot nepieciešamo līmeni, pārim ir iespēja uzstāties vairāk nekā 20 Eiropas, Amerikas un Āzijas valstīs, kur katru gadu noris festivāli šajā kategorijā.

ATBILDĪGĀ PERSONA:

Jelena Samuilova – starptautiskās deju komitejas (WDC) tiesnese un Latvijas Sporta deju profesionāļu federācijas ģenerālsekretāre

KONTAKT INFORMĀCIJA:

studio@dancemagic.lv
+371 28630211

NODARBĪBU ILGUMS UN CENA

Nodarbību ilgums tiek saskaņots atsevišķi ar treneri. Nodarbību cena tiek noteikta saskaņā ar klienta sagatavotības līmeni un nodarbību skaitu mēnesī. Sīkāku informāciju var iegūt pa telefonu vai caur e-pastu, kurš ir norādīts kontaktos vai studijas Facebook vietnē.

ČEMPIONĀTI UN FESTIVĀLI

Sasniedzot atbilstošu līmeni, pārim ir iespēja uzstāties vairāk kā 20 Eiropas, ASV un Āzijas pilsētās, kurās notiek ikgadēji festivāli PRO-Am kategorijā

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Auto var novietot studijas pagalmā, kafija un ūdens ietilps PRO-Am abonementu cenā.

CENAS

1 nodarbība: 30€
8 nodarbības: 220€
12 nodarbības: 300€