PAR MUMS

Dance Magic ir pirmā deju studija Latvijā, kas piedāvā apmācību deju kategorijā Pro-Am. Šī virziena īpatnība ir individuālā pieeja klienta vēlmju un ambīciju realizēšanā, kur nodarbību laikā audzēknis ir pārī ar profesionālu treneri, kas ļauj paātrināt apmācību procesu un sasniegt augstu līmeni dažādos deju stilos – klasiskās standarta dejas (Lēnais valsis, tango, Vīnes valsis, fokstrots, kviksteps), latiņamērikas dejas (salsa, bačata, kizomba, samba, ča-ča- ča, rumba, pasodoble, džaivs).

Pro-Am virziens ir tendēts uz pieaugušo mērķauditoriju, kas piedāvā iespēju piedalīties sacensībās un šovos visā pasaulē. Sasniedzot noteikti līmeni, pārim ir iespēja uzstāties vairāk kā 20 dažādās pilsētās Eiropā, Amerikā un Āzijā, kur notiek ikgadējie festivāli šajā kategorijā. 2017. gada martā šāds festivāls pirmoreiz norisinājās Latvijā (šajā festivālā piedalījās 11 pāri no visas pasaules) – par Riga Dance Festival līdzorganizētāju kļuva viens no pazīstamākajiem dejotājiem Latvijā un studijas Dance Magic īpašnieks
Vjačeslavs Višņakovs.

Vēl viena deju studijas Dance Magic priekšrocība ir treneru sastāvs – komanda pilnībā sastāv no Latvijas, Eiropas un pasaules čempioniem. Kā arī, studijai ir sadarbības partneri Zviedrijā, Igaunijā, Izraēlā, ASV un Polijā, kuru pieredze tiek pielietota deju nodarbībās Rīgā.

Būtiski pieminēt, ka studija nodarbojās ar dažādiem deju projektiem – no šova programmām un meistarklasēm, līdz dažādiem lieliem sabiedriskiem un mūsdienīgiem pasākumiem.

Priekš tiem, kas vēlas nodarboties ar dejām kursu veidā, studija organizē grupu nodarbības un regulāri vada treniņus visdažādākajos deju veidos – no ča-ča- ča un salsas, līdz valsim un klasiskajām (baletam) un modernajām dejām, kā arī mūsdienīgām eksperimentālām variācijām (american smooth, latin jazz, contemporary, west coast swing un daudziem citiem).