PAR MUMS

Studio Dance Magic piedāvā pilnu deju nodarbību spektru individuālām un grupu apmācībām visās vecuma grupās jebkuram sagatavotības līmenim. Studijā ir pieejami visi deju novirzieni, tostarp mūsdienu, Latīņamerikas un balles dejas. Tāpat studijas komfortablajās un plašajās zālēs regulāri notiek veselības, skaistuma un etiķetes meistarklases, svētku pasākumi visai ģimenei un tematiskās ballītes.

“Mums ir brīnišķīgas telpas nodarbībām, bet mūsu profesionālie pasniedzēji iemācīs dejot ikvienu, sākot ar bērniem līdz pat senioriem. Jaunajām māmiņām esam izveidojuši īpaši komfortablus apstākļus: nodarbību laikā mazos pieskatīs mūsu darbinieki, savukārt ikviens interesents, kas gaida savu bērnu vai vecāku, var izmantot iespēju mācīties svešvalodas. Tāpat mēs esam būtiski paplašinājuši nodarbību repertuāru, tagad studijā ir pieejami pat viseksotiskākie novirzieni, piemēram, bollywood style vai dejas čakru atvēršanai. Mēs priecāsimies iemācīt deju mākslu, atbrīvoties, palīdzēt attīstīt plastiku, graciozitāti, izveidot slaidu, trenētu ķermeni un vienkārši uzdāvināt labu garastāvokli, jo ir taču zināms, ka dejas laikā izstrādājas endorfīni, tātad mūsu nodarbības var darīt cilvēkus laimīgākus,” stāsta jaunā studijas vadītāja Natālija Tumševica – Ērgle.

Pēc Natālijas teiktā, skolas Studio Dance Magic mērķis ir ne tikai paplašināt brīvā laika pavadīšanas iespējas rīdziniekiem, bet arī iedzīvināt dejas un etiķetes kultūru. Un, protams, studijai svarīgs uzdevums ir sagatavot viesus Rīgas balles deju programmai. Tāpat kā līdz šim, visu gadu pie skolas darbosies arī Rīgas balles akadēmija, sāks darboties arī Debitantu akadēmija – tieši šeit augstākās kvalifikācijas eksperti māca jauniešiem no Latvijas lielākajām augstskolām balles dejas un etiķeti. Dažus mēnešus pirms Rīgas balles Akadēmijas dalībniekiem būs jāiztur nopietna atlase – tika izvēlēti vien desmit labākie debitantu pāri.

Turklāt Studio Dance Magic darba stratēģijā īpaša vieta ir labdarībai – sadarbībā ar biedrību Palidzesim.lv notiks pasākumi bērniem un pusaudžiem. Tāpat ir plānots palīdzēt jaunajiem māksliniekiem iepazīt skatuves kustību un ritmiku.

Laipni lūgti STUDIO DANCE MAGIC!