Riga Dance Festival

Loading Notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.
10 Mar
€30

Riga Dance Festival

marts 10, 2018 | 08:00 - 23:30


Jau otro gadu pēc kārtas Rīgā norisināsies starptautisks “Pro-Am” deju festivāls, kurā ikviens dejot gribētājs var piedalīties. Dejojot pārī ar profesionāli, var piedalīties dažādās vecuma un sagatavotības līmeņa grupās. Tas dod iespēju katram cilvēkam realizēt savas sportiskās un mākslinieciskās ambīcijas uz deju laukuma.
Ar starptautiskās “Freedom to dance” organizācijas atbalstu Rīga atkal apvienos labākos “Pro-Am” pārus no Eiropas, Krievijas, Lietuvas, Zviedrijas, Izraēlas un citām valstīm, kas piedalīsies konkursā un cinīsies par “Rīgas kausu”, un apvienosies, lai pārstāvētu savu valsti starptautiskajā komandu konkursā ” Baltijas jūras kauss”.

Festivālam ir saviesīga vakara pasākuma formāts, kas apvieno sporta un sociālās dejas ar krāsainiem un unikāliem “Deju leģendu” paraugdemonstrējumiem un īpašu balvas pasniegšanu par ieguldījumu deju vēsture.

No 8. līdz 12. martam daudzi no vadošajiem pasaules deju sporta speciālistiem pulcēsies Riga Dance Festival Starptautiskajā deju kongresā, lai dalītos savās zināšanās ar visiem festivāla dalībniekiem.

Mēs aicinam aicinām katru, kam dejas nav vienaldzīgas!

Reģistrēties

Informācija par pasākumu

Datums: marts 10, 2018 | 08:00 - 23:30
Laiks: 08:00 - 23:30
Vieta: Bellevue Park Hotel Riga
Adrese: Slokas iela 1