DANCE MAGIC AWARD

Loading Notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.
25 Mai

DANCE MAGIC AWARD

maijs 25, 2018 | 19:00 - 23:59

Rīgā notiks Dance Like a Star – pirmais mūsdienīgais galā-vakars Dinner Dance formātā

25. maijā Studio 69 koncertzālē norisināsies deju pasākums populārajā Eiropas formātā – Dinner Dance – klasiskās balles pasākums mūsdienīgā formātā, kurš apvieno vakariņošanu un deju programmu.

Pasākums ir kulturāli-izklaidējoša rakstura, kas ļaus viesiem baudīt šova programmu uz galvenās skatuves: profesionāli dejotāji izpildīs fragmentus no mūzikla: “Mulenrūža”, savukārt starptautiskas sporta deju zvaigznes uzstāsies ar deju priekšnesumiem. Pasākuma viesiem būs iespēja piedalīties vakara deju daļā – muzikālo paužu laikā, dzīvajā izpildījumā tiks spēlētas pazīstamākās Frenka Sinatras, Luisa Armstronga un Billija Holideja dziesmas.

Pasākuma organizatori ir – kompānija Dance Magic, kura maijā svin savu pastāvēšanas gada jubileju. Deju studija Dance Magic pazīstama ar savu novirzienu Dance Like a Star – šis ir īpašs individuālās apmācības formāts Pro-Am, kur nodarbību laikā audzēknis dejo un mācas kopā ar profesionālu pedagogu.

Studijas īpašnieks, Vjačelsavs Višņakovs, pazīstams Latvijas publikā kā “Rīgas balles” Melngalvju namā mākslinieciskais vadītājs un partneris, kā arī starptautiskā Pro-Am kategorijas festivāla “Riga Dance Festival” līdzdibinātājs.

“Mūsu komandai ir liela pieredze profesionālu sporta deju, kā arī mūsdienīgu deju pasākumu organizēšanā. Turklāt mēs regulāri piedalāmies ārzemju kolēģu ballēs, festivālos un kultūras pasākumos, kur smeļamies iedvesmu un pieredzi, lai integrētu pasaules tendences mūsu galvaspilsētā, pārsteigt Rīgas publiku un attīstīt deju tradīcijas” – komentē Vjačeslavs.

Galā-vakara Dance Like a Star vadītāja ir vairākkārtēja Latvijas sporta deju čempione un šova “Dejo ar zvaigzni” uzvarētāja Aleksandra Kurusova. Papildus deju programmai ar speciāli sagatavotu muzikālu pārsteigumu uzstāsies dziedātāja un Rīgas balles patronese – Natālija Tumševica, un par īpašu vakara mirkli kļūs Dance Magic Award ceremonija – svinīgā valsts labāko dejotāju apbalvošana.

Balsot

Informācija par pasākumu

Datums: maijs 25, 2018 | 19:00 - 23:59
Laiks: 19:00 - 23:59
Vieta: Studio 69
Adrese: Tērbatas iela 73